Zámek Úsobí

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Úsobí 1, Úsobí 58254

Tříhvězdičkový Zámek Úsobí sídlí kousek od krásných měst s bohatou historií - Jihlavy a Havlíčkova Brodu. Historie zdařile zrekonstruovaného zámku sahá až do poloviny 16. století, kdy zde byla vybudována původní vodní tvrz. Interiér zámku je vybaven originálním a plně funkčním dobovým nábytkem. Svou podobu získalo také nádvoří a park. Romantické ubytování je pro hosty připraveno ve 3 apartmánech, jednom dvouapartmánu a samostatném pokoji. Zámek slouží také ke kulturním a společenským akcím či svatebním obřadům. Těšit se můžete na relaxaci ve vířivce či při masážích. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Zámek Úsobí On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Apartmán s jednou ložnicí
Apartmán se dvěma ložnicemi

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si z 5 pobytových balíčků nabízených v Zámek Úsobí

Zámek Úsobí Pokoje

Romantické ubytování je pro hosty připraveno ve 3 apartmánech, jednom dvouapartmánu a samostatném pokoji. Stylové zařízení všech pokojů koresponduje s historickým původem budovy. Apartmány se skládají z ložnice pro 2 osoby s možností přidání přistýlky a salónku s vlastním krbem. Všechny ubytovací jednotky disponují koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Zámek Úsobí Gastronomie

Ráno Vás příjemně naladí chutná a bohatá kontinentální snídaně. Na obědě či večeři si můžete pochutnat v zámecké hospůdce Šenk u Bílé paní. Celý areál je možné si také pronajmout pro soukromé či firemní akce.

Zámek Úsobí Recepce

Majitel bydlí na zámku Úsobí - v odpoledních hodinách je zpravidla přítomen na zámku - v dopoledních hodinách po předchozí telefonické domluvě. Doporučený příjezd zákazníka do ubytovacího zařízení je od 14:00 - 15:00 hodin. V případě pozdního příjezdu je nutné telefonicky či e-mailem informovat ubytovací zařízení. 


Šenk u Bílé paní je soukromým klubem příznivců památek, především zámku Úsobí. Soukromý klub je otevřen od čtvrtka - neděle 17:00 - 22:00. Otevírací doba se může měnit s ohledem na obsazenosti zámku a individuálních přání členů klubu.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Zámek Úsobí Okolí

Jen 12 km od Úsobí se nachází město Jihlava. Navštívit můžete historické jihlavské podzemí, krásnou zoologickou zahradu rozdělenou do pěti kontinentů, City Park s obchody či aquapark, který nabízí krytý bazén s různými atrakcemi. Za prohlídku stojí také jeden z nejmohutnějších českých šlechtických hradů - hrad Lipnice nad Sázavou.

Zámek Úsobí

Úsobí 1, Úsobí
Zobrazit celou mapu